+420 778 529 710 info@infrasol.cz
Infrasol Fólie – jasná volba kvality pro solární, termální, bezpečnostní, privátní, autofólie a fólie na ochranu laku
O NÁS
AUTO FÓLIE

FÓLIE NA BUDOVY

FÓLIE NA KAROSERIE

PRO PARTNERY

PRO HOSTY

KONTAKT

PROČ INFRASOL

TECHNOLOGIE
„PŘED A PO“ INSTALACI

GALERIE

Majitelé veteránů i ti kteří chtějí ochránit a zvýraznit lak svého miláčka mají možnost při použití fólie Maximus

Naprosto nečekaná změna ve vzhledu staršího laku na voze nebo i motocyklu

Fólie na karoserie Infrasol Maximus umí změnit vzhled Vašeho vozu k nepoznání! Mnoho lidí si může myslet, že fotografie zachycující tyto neuvěřitelné změny jsou „přikrášlené“. Tak tomu ale skutečně není, a naši specializovaní partneři jsou připraveni Vám to i dokázat!

Lak jako nový

Infrasol Maximus fólie Vám změní vzhled vozu k nepoznání

Čeho si klienti po instalaci naší čiré ochranné fólie na karoserie Infrasol Maximum všimnou okamžitě? Je to naprosto zlepšený vzhled laku.

I když hlavní účel této fólie je v ochraně laku a karoserie před budoucím poškození, Infrasol Maximus Vám starší vyšisovaný lak vyšperkuje na maximum!

Za posledních 5 let si tuto fólii oblíbili také majitelé veteránů a drahých motocyklů a to nejenom pro schopnost ochránit lak a karoserii před dalším poškozením, ale právě také pro zvýraznění svého původního laku.

Vysoce lesklá fólie na ochranu laku Infrasol Maximus je stále více populární v komunitě majitelů starších aut a motorek

Maximální lesk naší čiré fólie Infrasol Maximus na karoserie pomůže nejenom ochránit poškození laku a karoserie do budoucna, ale karoserie hned vypadá jako s novým lakem! I když se může zdát, že je fólie červená, není tomu tak. INFRASOL PPF Maximus fólie je naprosto průzračná, bez jakéhokoliv zabarvení, ale vždy maximálně zvýrazní barvu, na kterou je nainstalována

error: Alert: Content is protected !!