+420 778 529 710 info@infrasol.cz
Infrasol Fólie – jasná volba kvality pro solární, termální, bezpečnostní, privátní, autofólie a fólie na ochranu laku
O NÁS

AUTO FÓLIE

FÓLIE NA BUDOVY

FÓLIE NA KAROSERIE

PRO PARTNERY

PRO HOSTY

KONTAKT

Solární Fólie
Termální Fólie
Bezpečnostní Fólie
Privátní Fólie

Proč Infrasol

Technologie
„Před a po“ Instalaci
Typy Fólií

Galerie

Existuje mnoho známých, ale většinou i neznámých důvodů, proč zvolit solární fólie Infrasol, a jejich výhody a použití

Proč Solární Fólie INFRASOL, aneb 10 podstatných důvodů, proč zvolit právě naše fólie

Důvod č. 1 – Snížení průniku solárního tepla

Důvod č. 2 – Snížení vzniku zdravotních problémů

Důvod č. 3 – Ochrana osob a interiéru místnosti před škodlivým UV zářením

Důvod č. 4 – Snížení oslňujících slunečních paprsků

Důvod č. 5 – Estetické zvýraznění budovy

Důvod č. 6 – Energetická úspora budov

Důvod č. 7 – Zabezpečení Vašeho soukromí

Důvod č. 8 – Výběr různých stupňů zatmavení

Důvod č. 9 – Nabídka nejnovějších technologií výroby

Důvod č. 10 – Garance profesionální instalace

Naše okenní fólie INFRASOL jsou vyráběny celosvětovým lídrem v produkci celé škály různých komponentů, jako jsou například: polykarbonáty, polyvinyl-butyraly, polyestery, ale i vysoce kvalitní okenní folie pro automobily, domy a komerční objekty

Folie na okna budov (folie na sklo) nebo též známé jako okenní fólie, najdete i na našem novém webu, kde jsou informace prezentovány i audiovizuální formou.

Na webu naleznete také stránky protisluneční folie na okna a solární folie.

Důvod č. 1

Jedna z největších výhod našich solárních fólií je ve schopnosti markantně snížit nárůst solárního tepla během parného léta

Naše solární fólie mají speciální schopnost zadržet průnik solárních paprsků, které jak známo, přenášejí teplo.

Nabízíme mnoho různých typů těchto fólií a každá z nich má své přednosti a výhody jak ve výši této schopnosti zadržení tepla, tak i jiné, které jsou dále popsány na této stránce. Naše nejvýkonnější solární fólie dokáží zadržet až 88% průchodu solárního tepla, čímž se podstatně sníží nárůst tepla v místnosti.

Existují klienti, kteří argumentují s tím faktem, že i když v létě je toto snížení vedra žádané, v zimě jsou rádi že jim slunce zahřeje místnost, a bojí se, že s použitím našich solárních fólií, by o tuto výhodu přišli. To je sice pravda, nicméně důležitým faktorem je zde ta skutečnost, že…

Čti dál

…všechny naše solární fólie mají ve své struktuře speciální vrstvu, která sníží ztrátu sálavého tepla v zimě.

Proto klientům vysvětlujeme to, že s našimi solárními fóliemi není v zimě taková nutnost stálého vytápění a proto tato „extra“ pomoc od slunce v zateplení místnosti během zimy není zas tak nutná. Sálavé teplo se Vám totiž v místnosti udrží mnohem déle, než by bylo možné s čirým sklem. Více o schopnostech solárních fólií zadržet sálavé teplo v zimě – zde.

Po instalaci fólie M 35 XT se snížil průnik horkých IR paprsků o 89 % a zvýšilo soukromí klientů při pohledu z ulice

Málo kdo v našem oboru instalace fólií INFRASOL na okna budov a domů, má takovou zkušenost a zručnost jako Petr Benda z firmy Okenní fólie Benda, z Prahy. A je to také vidět nejenom na jeho odvedené práci, ale i většinou plném kalendáři vracejících se spokojených zákazníků. Po instalaci jedné z našich oblíbených solárních fólií M 35 XT, je průhled skrz fólii z místnosti ven stále skvělý, zatímco klienti lékárny mají své soukromí před pohledy kolemjdoucích. A snížení průniku 89 % horkého infra-červeného záření Vám během parných letních dnů také zvýší celkovou pohodu v místnosti!

 

Důvod č. 2

Průnik solárních paprsků do místnosti má na lidské zdraví mnoho negativních vlivů o kterých málo kdo ví

Ostrý sluneční svit přecházející skrze čiré sklo, nám často dokáže způsobit mnoho různých problémů.

Jedním z nejdůležitějších problémů je, že lidská produktivita a vitalita se snižuje až na pouhých 35 % ve stížených podmínkách, zaviněných nárůstem tepla v místnosti.

I když je používání klimatizace určitou odpovědí na tento problém, negativní vliv klimatizace je dnes známým faktem (více o negativních účincích klimatizace – zde)

Žaluzie na okně sníží ostrý svit slunce, ale nezadrží průnik vedra do místnosti, a navíc přes ně není vůbec vidět ven

Žaluzie jsou fajn, ale průnik tepla a tím i nárůst tepla v místnosti, nezastaví. A navíc jsou žaluzie známy jako magnet prachu, špíny a i mnohým mechanickým problémům. Naše solární fólie INFRASOL tyto problémy prostě nemají!

Žaluzie na okně sníží ostrý svit slunce, ale nezadrží průnik vedra do místnosti, a navíc přes ně není vůbec vidět ven

Žaluzie jsou fajn, ale průnik tepla a tím i nárůst tepla v místnosti, nezastaví. A navíc jsou žaluzie známy jako magnet prachu, špíny a i mnohým mechanickým problémům. Naše solární fólie INFRASOL tyto problémy prostě nemají!

Důvod č. 2

Průnik solárních paprsků do místnosti má na lidské zdraví mnoho negativních vlivů o kterých málo kdo ví

Ostrý sluneční svit přecházející skrze čiré sklo, nám často dokáže způsobit mnoho různých problémů.

Jedním z nejdůležitějších problémů je, že lidská produktivita a vitalita se snižuje až na pouhých 35 % ve ztížených podmínkách, zaviněných nárůstem tepla v místnosti.

I když je používání klimatizace určitou odpovědí na tento problém, negativní vliv klimatizace je dnes známým faktem (více o negativních účincích klimatizace – ZDE) a nebo v sekci „Únava při řízení“ – ZDE

Důvod č. 3

Všechny naše okenní fólie zadržují 99.4 – 99.8 % ničivého UV-A záření

Přítomnost nebezpečného UV-A záření, je hlavní příčinou vyblednutí předmětů v místnosti, nebo ve výkladní skříni obchodu. Navíc má UV-A záření i mnoho negativních vlivů na lidské zdraví!

Miliardy dolarů se po celém světě ročně utratí za kosmetické produkty, které mají zpomalit a ochránit naší pokožku před tvorbou vrásek, nebo tzv. stařeckých skvrn. Tyto dvě nejzávažnější změny pokožky, jsou z přímo vázány na přítomnost ničivého UV-A záření.

UV záření se v základě dělí na UV-A, UV-B a UV-C.

UV-C záření se na zemský povrch zas až tolik nedostane, jelikož je zadrženo ozónovou vrstvou naší planety (proto se svět snaží chránit tvorbě nových ozonových „děr“).

UV-B je část celkového UV záření, která je…

Čti dál

…tzv. povrchová a která nás pěkně opálí do hněda na dovolené. Dopad tohoto UV-B je na lidské tělo sice kolikrát nepříjemný (usnete-li s láhváčkem na pláži u Jadranu), ale není tolik devastující a po sloupnutí opálené kůže nezanechá zas tolik trvalých následků. I když i UV-B je částečně zodpovědné za je podporu tvorby různých typů rakoviny kůže, je z větší části zadrženo sklem. Proto se neopálíte za oknem auta nebo budovy i i když na Vás slunce dopadá.

UV-A záření je tím pravým nepřítelem pro naše zdraví a sklo tyto paprsky nezadržet neumí. UV-A nás sice nespálí, ale je tzv. „hloubkové“ a dopad na naší pokožku má devastující vliv na tvorbu vrásek a stařeckých skvrn. Tyto UV-A paprsky pronikají hlouběji do kožní tkáně a jsou…

Čti dál

…nejvíce zodpovědné za tvorbu volných radikálů – energeticky aktivních molekul, které jsou vysoce reaktivní a mohou poškodit DNA a kožní buňky, urychlit stárnutí pokožky a způsobit rakovinu kůže.

Podle několika průzkumů v USA a Austrálii, většina řidičů dálkových kamionu měla kůži na pravé ruce (USA) nebo na levé (Austrálie) více poškozenou a vrásčitější.

Mnoho opalovacích krémů sice obsahují látky avobenzone a zinc oxide, které do jisté míry poskytují omezenou ochranu před UV-A, ale tato ochrana je značně nedostatečná. Lidé, kteří si myslí, že jejich opalovací krém poskytuje větší ochranu, než je skutečnost; poté co zůstanou déle na slunci; dramaticky zvyšují riziko rakoviny kůže a poškození kůže.

Speciální filtry v konstrukci solárních fólií Infrasol pomohou zpomalit tvorbu tzv. stařeckých skvrn a rakoviny kůže

Tvorba tzv. stařeckých skvrn (známé také jako sluneční skvrny) je zapříčiněná mnohými faktory. Jsou to malé oblasti nepravidelného zabarvení (hyperpigmentace), které se často objevují na obličeji, rukou a ostatních částech těla, které jsou pravidelně vystavované slunci.
Z celkového solárního záření které na pokožku dopadá, je UV záření. UV-B záření není tak ničivé, jako je tomu u UV-A záření, které pro Vás může mít dlouhodobé a vážné následky. Všechny naše fólie, které dodáváme na trh, zadrží 99,7-99,9 % tohoto UV-A záření!

Pokožka často vystavená paprskům UV-A má vyšší tendenci bujení melanomu a fólie Infrasol zadrží 99 % tohoto záření

Maligní melanom je zodpovědný až za 73 % úmrtí na kožní nádory. Délka přežití je celosvětově vyšší v rozvinutých zemích, kde díky lepší osvětě obyvatel dochází ke včasnější diagnóze a léčbě. Do 39 let je výskyt častější u žen, více mužů tímto onemocněním trpí od 40 let. V České republice onemocní zhruba 1600 lidí ročně, více než tři stovky pacientů v důsledku této nemoci každý rok zemřou.
I když je UV-B z větší části zadrženo sklem v oknech, UV-A skrze sklo projde. Naším účelem určitě není strašit okolí, ale fakt je ten, že lidé, kteří jsou každodenně vystavěni slunci za čirým nebo barveným sklem, jsou neustále bombardováni tímto škodlivým UV-A záření. Školáci, nebo i zaměstnanci sedíce blíže k oknům, jsou tak ohroženi více než ostatní, kteří sedí mimo dosah slunečního záření. Je také dokázaným faktem, že osoby takto vystavené slunečnímu záření mají mnohem více sníženou imunitní schopnost a zaznamenávají sníženou schopnost soustředění a také zvýšený pocit únavy.

Speciální filtry v konstrukci solárních fólií Infrasol pomohou zpomalit tvorbu tzv. stařeckých skvrn a rakoviny kůže

Tvorba tzv. stařeckých skvrn (známé také jako sluneční skvrny) je zapříčiněná mnohými faktory. Jsou to malé oblasti nepravidelného zabarvení (hyperpigmentace), které se často objevují na obličeji, rukou a ostatních částech těla, které jsou pravidelně vystavované slunci.
Z celkového solárního záření které na pokožku dopadá, je UV záření. UV-B záření není tak ničivé, jako je tomu u UV-A záření, které pro Vás může mít dlouhodobé a vážné následky. Všechny naše fólie, které dodáváme na trh, zadrží 99,7-99,9 % tohoto UV-A záření!

Pokožka často vystavená paprskům UV-A má vyšší tendenci bujení melanomu a fólie Infrasol zadrží 99 % tohoto záření

Maligní melanom je zodpovědný až za 73 % úmrtí na kožní nádory. Délka přežití je celosvětově vyšší v rozvinutých zemích, kde díky lepší osvětě obyvatel dochází ke včasnější diagnóze a léčbě. Do 39 let je výskyt častější u žen, více mužů tímto onemocněním trpí od 40 let. V České republice onemocní zhruba 1600 lidí ročně, více než tři stovky pacientů v důsledku této nemoci každý rok zemřou.
I když je UV-B z větší části zadrženo sklem v oknech, UV-A skrze sklo projde. Naším účelem určitě není strašit okolí, ale fakt je ten, že lidé, kteří jsou každodenně vystavěni slunci za čirým nebo barveným sklem, jsou neustále bombardováni tímto škodlivým UV-A záření. Školáci, nebo i zaměstnanci sedíce blíže k oknům, jsou tak ohroženi více než ostatní, kteří sedí mimo dosah slunečního záření. Je také dokázaným faktem, že osoby takto vystavené slunečnímu záření mají mnohem více sníženou imunitní schopnost a zaznamenávají sníženou schopnost soustředění a také zvýšený pocit únavy.

Důvod č. 3

Všechny naše okenní fólie zadržují 99.4 – 99.8 % ničivého UV-A záření

APřítomnost nebezpečného UV-A záření, je hlavní příčinou vyblednutí předmětů v místnosti, nebo ve výkladní skříni obchodu. Navíc má UV-A záření i mnoho negativních vlivů na lidské zdraví!

Miliardy dolarů se po celém světě ročně utratí za kosmetické produkty, které mají zpomalit a ochránit naší pokožku před tvorbou vrásek, nebo tzv. stařeckých skvrn. Tyto dvě nejzávažnější změny pokožky, jsou z přímo vázány na přítomnost ničivého UV-A záření.

UV záření se v základě dělí na UV-A, UV-B a UV-C.

UV-C záření se na zemský povrch zas až tolik nedostane, jelikož je zadrženo ozónovou vrstvou naší planety (proto se svět snaží chránit tvorbě nových ozonových „děr“).

UV-B je část celkového UV záření, která je tzv. povrchová a která nás pěkně opálí do hněda na dovolené. Dopad tohoto UV-B je na lidské tělo sice kolikrát nepříjemný (usnete-li s láhváčkem na pláži u Jadranu), ale není tolik devastující a po sloupnutí opálené kůže nezanechá zas tolik trvalých následků. I když i UV-B je částečně zodpovědné za je podporu tvorby různých typů rakoviny kůže, je z větší části zadrženo sklem. Proto se neopálíte za oknem auta nebo budovy i když na Vás slunce dopadá.

UV-A záření je tím pravým nepřítelem pro naše zdraví a sklo tyto paprsky nezadržet neumí. UV-A nás sice nespálí, ale je tzv. „hloubkové“ a dopad na naší pokožku má devastující vliv na tvorbu vrásek a stařeckých skvrn. Tyto UV-A paprsky pronikají hlouběji do kožní tkáně a jsou nejvíce zodpovědné za tvorbu volných radikálů – energeticky aktivních molekul, které jsou vysoce reaktivní a mohou poškodit DNA a kožní buňky, urychlit stárnutí pokožky a způsobit rakovinu kůže.

Podle několika průzkumů v USA a Austrálii, většina řidičů dálkových kamionu měla kůži na pravé ruce (USA) nebo na levé (Austrálie) více poškozenou a vrásčitější.

Mnoho opalovacích krémů sice obsahují látky avobenzone and zinc oxide, které do jisté míry poskytují omezenou ochranu před UV-A, ale tato ochrana je značně nedostatečná. Lidé, kteří si myslí, že jejich opalovací krém poskytuje větší ochranu, než je skutečnost; poté co zůstanou déle na slunci; dramaticky zvyšují riziko rakoviny kůže a jiné vážné poškození kůže.

Důvod č. 4

Ostrá sluneční záře působí nejenom velice negativně na lidský zrak, ale mnohokráte i znemožní sledování televize, práci na tabletu, počítači, nebo mobilním telefonu

Oslňující sluneční záře přecházející skrze čiré sklo, nám často dokáže způsobit mnoho problémů známých, i méně známých.

Záležitost Zdraví
Sluneční světlo se skládá z celého spektra energie, které zahrnuje viditelné světlo, ultrafialové (UV) světlo a infračervené (IR) světlo. Lidské oko nevidí ani UV ani IR světlo, ale vystavení UV záření bylo spojeno se zvýšeným rizikem poškození oka a jeho okolních částí včetně očního víčka, rohovky, čočky, spojivky a makuly.

Mírné sluneční záření je sice zdravé, ale čím déle jsou Vaše oči vystaveny UV záření a čím větší je intenzita světla, tím vyšší je riziko vzniku vážného poškození očí. Příliš mnoho světla způsobuje poškození očí nebo abnormální růst, který může vést k částečné nebo úplné slepotě.

Odraz světla ve formě oslnění může také způsobit okamžitou bolest a dlouhodobé problémy se zrakem. Dlouhodobý svit slunce do očí také způsobuje zvýšenou únavu a tím i celkové ochabování imunitního systému.

Záležitost pohodlí
Znáte to všichni, v momentě, kdy sledujete televizi nebo pracujete na počítači Vám na obrazovku „dopadne“ slunce, nebo i denní světlo. Máte-li závěsy nebo rolety, je třeba je použít, ale ven neuvidíte.

Ať už jde o ztížené podmínky sledování televize, práce na tabletech, počítačích nebo mobilních telefonech, naše solární fólie nabízí mnoho variant ve snížení tohoto oslnění a to mnohokrát i bez výrazného snížení viditelnosti z místnosti ven.

Sledování televize při průchodu tolika ostrého slunce do této místnosti bude opravdu nepříjemné a lecky nemožné

Sledování televize v této místnosti bude opravdu složité, až nemožné. Mnohé naše solární fólie Infrasol pomohou nejenom ve snížení průchodu tepla do místnosti, ale i ztlumí průchod ostrého svitu a tím umožní příjemnější prostředí pro práci na počítačích, tabletech nebo jen sledování televize.

Příručka televize s OLED technologií Vás upozorní na to, že by televize neměla být vystavena přímému slunečnímu záření

Většina příruček televizi s OLED technologií Vás upozorní na to, že by televize neměla být vystavena přímému slunečnímu záření. Zatímco někteří tvrdí, že je to proto aby se na obrazovce nehromadilo teplo pohlcené solárním záření, jiní tvrdí, že sluneční záření a některé z jeho škodlivých prvků, ničí samotnou technologii obrazovky. A pokud je pořekadlo o „šprochu a pravdy trochu“ asi by výrobci na přímé slunce neupozorňovali, kdyby televizorům přímé slunce nevadilo vůbec.

Solární fólie Infrasol mají mnoho variant ve snížení oslnění sluncem, často i bez výrazného snížení průhledu z místnosti

Po instalaci fólií se na telku můžete koukat určitě fajn, i když asi ani nemusíte pro snížení svitu slunce volit zrovna tu nejtmavší fólii…

Sledování televize při průchodu tolika ostrého slunce do této místnosti bude opravdu nepříjemné a lecky nemožné

Sledování televize v této místnosti bude opravdu složité, až nemožné. Mnohé naše solární fólie Infrasol pomohou nejenom ve snížení průchodu tepla do místnosti, ale i ztlumí průchod ostrého svitu a tím umožní příjemnější prostředí pro práci na počítačích, tabletech nebo jen sledování televize.

Příručka televize s OLED technologií Vás upozorní na to, že by televize neměla být vystavena přímému slunečnímu záření

Většina příruček televizi s OLED technologií Vás upozorní na to, že by televize neměla být vystavena přímému slunečnímu záření. Zatímco někteří tvrdí, že je to proto aby se na obrazovce nehromadilo teplo pohlcené solárním záření, jiní tvrdí, že sluneční záření a některé z jeho škodlivých prvků, ničí samotnou technologii obrazovky. A pokud je pořekadlo o „šprochu a pravdy trochu“ asi by výrobci na přímé slunce neupozorňovali, kdyby televizorům přímé slunce nevadilo vůbec.

Solární fólie Infrasol mají mnoho variant ve snížení oslnění sluncem, často i bez výrazného snížení průhledu z místnosti

Po instalaci fólií se na telku můžete koukat určitě fajn, i když asi ani nemusíte pro snížení svitu slunce volit zrovna tu nejtmavší fólii…

Důvod č. 4

Ostrá sluneční záře působí nejenom velice negativně na lidský zrak, ale mnohokráte i znemožní sledování televize, práci na tabletu, počítači, nebo mobilním telefonu

Oslňující sluneční záře přecházející skrze čiré sklo, nám často dokáže způsobit mnoho problémů známých, i méně známých.

Záležitost Zdraví
Sluneční světlo se skládá z celého spektra energie, které zahrnuje viditelné světlo, ultrafialové (UV) světlo a infračervené (IR) světlo. Lidské oko nevidí ani UV ani IR světlo, ale vystavení UV záření bylo spojeno se zvýšeným rizikem poškození oka a jeho okolních částí včetně očního víčka, rohovky, čočky, spojivky a makuly.

Mírné sluneční záření je sice zdravé, ale čím déle jsou Vaše oči vystaveny UV záření a čím větší je intenzita světla, tím vyšší je riziko vzniku vážného poškození očí. Příliš mnoho světla způsobuje poškození očí nebo abnormální růst, který může vést k částečné nebo úplné slepotě.

Odraz světla ve formě oslnění může také způsobit okamžitou bolest a dlouhodobé problémy se zrakem. Dlouhodobý svit slunce do očí také způsobuje zvýšenou únavu a tím i celkové ochabování imunitního systému.

Záležitost pohodlí
Znáte to všichni, v momentě, kdy sledujete televizi nebo pracujete na počítači Vám na obrazovku „dopadne“ slunce, nebo i denní světlo. Máte-li závěsy nebo rolety, je třeba je použít, ale ven neuvidíte.

Ať už jde o ztížené podmínky sledování televize, práce na tabletech, počítačích nebo mobilních telefonech, naše solární fólie nabízí mnoho variant ve snížení tohoto oslnění a to mnohokrát i bez výrazného snížení viditelnosti z místnosti ven.

Důvod č. 5

Naše fólie nabízejí tu nejefektivnější i nejekonomičtější možnost při designu nebo rekonstrukci budov. I ty zdánlivě zastarale vyhlížející budovy získají nový lesk s našimi fóliemi

Mnoho z nás chodí každý den kolem budovy, která nepůsobí na své okolí zrovna elegantním dojmem. Čím více oken a čím větší jejich velikost, tím ohyzdněji se takový objekt jeví veřejnosti. Výměna skel, nebo v mnoha případech i celých oken, je kolikrát nemyslitelná, ať už z finančních nebo operativních důvodů.

Solární fólie INFRASOL dokážou celý vzhled budovy nebo i domků změnit k nepoznání. V naší nabídce fólií existuje mnoho různých odstínů barev a je jen na Vás, jaký vzhled z exteriéru požadujete.

Navíc je nutno poznamenat tu skutečnost, že architektonický trend, a styl a barva oken co je zrovna moderní, se mění zhruba každých 10 let. Budovy a domky, které vypadali moderně před dvaceti nebo i deseti lety, jsou většinou dnes „z módy“.

Reagovat na momentální módní trend v případě že máte okenní sklo již barvené z výroby, je téměř nemožné. S našimi fóliemi, je to ale naopak, nový trend ve stavebnictví se dá lehce následovat jednoduchou výměnou starých fólií za fólie nové, moderní.

Dům v Singapuru je sice historickou ozdobou města, ale nový a moderní vzhled neuškodí, zvlášť když ušetříte na energii

Starý dům v Singapuru je sice historickou ozdobou…

Dům v Singapuru s novým vzhledem a solární fólií, která pomůže městu uspořit spoustu financí na energii v zimě i v létě

… ale asi bude všem jasné, že nová a atraktivní úprava z druhé části budovy; byť ve svém „Singapurském“ stylu; není pouze díky solárním fóliím, ale určitě zde hrají svou významnou roli v úspoře energie jak v létě, tak i během zimních měsíců…

Důvod č. 6

Naše solární fólie umí výrazně snížit náklady za klimatizaci v létě i výdaje za vytápění v zimě

Jedou z nejpodstatnějších výhod našich solárních fólií INFRASOL, je jejich schopnost ve snížení jak průchodu solárního tepla v létě do prostoru místnosti, tak i jejich nezanedbatelná schopnost snížit únik sálavého tepla z místnosti ven během zimy. Existují stovky studií z celého světa o těchto markantních schopnostech solárních fólií.

Nezanedbatelná přednost solárních fólií INFRASOL spočívá také v tom, že k výrobě fólií používáme naprosto revoluční komponenty a technologie, které jsou v dnešním světě fólií zcela ojedinělé!

Toto jsou samozřejmě důvody k tomu, proč seriózní a zkušení lepiči fólií, dnes dávají přednost naší značce INFRASOL!

Byt v Costa del Sol denně vystavený horkým paprskům slunce čelí nárůstu tepla s pomocí solární fólie Infrasol M 15

Během parných letních dnů Vám naše nejvýkonnější fólie zadrží až 88 % jinak procházejících Infra-červených solárních paprsků. A to je na úspoře na snížených nákladech za klimatizaci hned vidět!

Infrasol fólie NC 20 XT uspoří nemalou finanční částku schopností snížit únik sálavého tepla z místnosti ven během zimy

A během krutých mrazů, snížení úniku sálavého tepla z budovy také ušetří nemalý peníz, i když máte malá okna…

Byt v Costa del Sol denně vystavený horkým paprskům slunce čelí nárůstu tepla s pomocí solární fólie Infrasol M 15

Během parných letních dnů Vám naše nejvýkonnější fólie zadrží až 88 % jinak procházejících Infra-červených solárních paprsků. A to je na úspoře na snížených nákladech za klimatizaci hned vidět!

Infrasol fólie NC 20 XT uspoří nemalou finanční částku schopností snížit únik sálavého tepla z místnosti ven během zimy

A během krutých mrazů, snížení úniku sálavého tepla z budovy také ušetří nemalý peníz, i když máte malá okna…

Důvod č. 6

Naše solární fólie umí výrazně snížit náklady za klimatizaci v létě i výdaje za vytápění v zimě

Jedou z nejpodstatnějších výhod našich solárních fólií INFRASOL, je jejich schopnost ve snížení jak průchodu solárního tepla v létě do prostoru místnosti, tak i jejich nezanedbatelná schopnost snížit únik sálavého tepla z místnosti ven během zimy. Existují stovky studií z celého světa o těchto markantních schopnostech solárních fólií.

Nezanedbatelná přednost solárních fólií INFRASOL spočívá také v tom, že k výrobě fólií používáme naprosto revoluční komponenty a technologie, které jsou v dnešním světě fólií zcela ojedinělé!

Toto jsou samozřejmě důvody k tomu, proč seriózní a zkušení lepiči fólií, dnes dávají přednost naší značce INFRASOL!

Důvod č. 7

Na rozdíl od čirého skla, naše solární fólie znemožní viditelnost z exteriéru do Vašeho soukromí

Znáte to asi všichni z Vás; zatím co se v ložnici oblékáte, nebo „jen tak na holo“ vyjdete ze sprchy, kdokoliv „venku“ má možnost Vás okukovat. A to není příjemné pro většinu z nás.

Pokud nejste v sektě exhibicionistů, dáváte raději přednost soukromí před zvídavými zraky. Ne vždy pohotově stáhnete rolety nebo žaluzie a hned je na ostudu zaděláno! V každém případě, ta nejjednodušší pomoc přichází v podobě našich solárních fólií, kdy po instalaci správného typu fólie, který se zaměřuje na eliminaci průhledu z ulice, máte po starostech.

Pro mnohé firmy je soukromí samozřejmě také důležitou záležitostí a to z jiných důvodů než pro majitelé domků nebo bytů. Mnohé části firemních budov fungují jako mini-sklad, výrobní a vývojová střediska, do kterých by veřejnost vidět neměla.

A navíc, budova do které je bez problému vidět z ulice, působí málo kdy vzhledově jednotně a profesionálně.
Pro více informací o jednotlivých schopnostech zvýšení soukromí každé naší fólie – zde.

Soukromí je pro mnohé z nás důležité. Solární fólie Infrasol Vám pomohou dosáhnout soukromí k Vaší plné spokojenosti
V místnosti s fólií M 35 se můžete klidně procházet jen v nedbalkách, s tím že Vás nikdo nebude schopen okukovat z ulice

Soukromí je pro mnohé z nás důležité. Solární fólie INFRASOL Vám pomohou dosáhnout požadovaného soukromí k Vaší plné spokojenosti. Na vrchním obrázku je pohled z ulice do bytu, který má mimo železných rolet nainstalovanou naši folii M 35. Díky vyšší zrcadlivosti této fólie není možné z ulice do bytu vidět. Na dolním snímku je výhled z toho samého bytu ven na ulici, který není touto středně světlou fólií nijak znatelně snížen.

Budova společností, které fungují jako mini-sklad, výrobní a vývojová střediska, do kterých by veřejnost vidět neměla

Soukromí pro firmy je dnes také důležitou tematikou a jak je vidět, na pravé části budovy je již fólie nainstalovaná, levá se dnes dokončí. Tato samotná fólie nejenom markantně sníží průhled do budovy z ulice, ale také sníží průchod tepla v létě o 52 %, zabrání úniku sálavého tepla v zimě o 38 % a zadrží 99,8 % průchodu škodlivého UV-A záření. To vše jednou ranou s fóliemi INFRASOL

Důvod č. 8

Nabízíme široký výběr nejenom různých barev, ale i různých stupňů odstínu solárních fólií INFRASOL

Je-li Váš požadavek v maximální eliminaci solárního tepla v létě s minimálním snížením průchodu denního světla – máme k dispozici.

Potřebujete na zimní chatě zastínit ostrý svit slunce a snížit náklady na zimní vytápění – máme k dispozici.

Chcete se zbavit nepříjemných slídilů a čumilů narušující Vaše soukromí – máme k dispozici.

Fólie z ulice namodralá? Zelená? Bronzová? Kouřová nebo snad uhlová barva – máme k dispozici.

Jednoduše řečeno, v naší nabídce máme mnoho různých variant nejenom barev, ale i stupňů zastínění od té skutečně nejtmavší, až po fólie které ani na skle nerozpoznáte, ale které Vám dokáží snížit narůstající vedro v místnosti až o 88 %! Pro více informací o jednotlivých variací zabarvení a stupně zatmavení každé naší fólie – zde.

Na budově velké firmy v Rumunsku se skvěle hodí naše solární fólie M 15 GN, která dodá soukromí a 82 % snížení IR tepla

I v Rumunsku se naše solární fólie osvědčili, jako naše M 15 GN.

Na budově velké firmy v Rumunsku se skvěle hodí naše solární fólie M 15 GN, která dodá soukromí a 82 % snížení IR tepla

I v Rumunsku se naše solární fólie osvědčili, jako naše M 15 GN.

Důvod č. 8

Nabízíme široký výběr nejenom různých barev, ale i různých stupňů odstínu solárních fólií INFRASOL

Je-li Váš požadavek v maximální eliminaci solárního tepla v létě s minimálním snížením průchodu denního světla – máme k dispozici.

Potřebujete na zimní chatě zastínit ostrý svit slunce a snížit náklady na zimní vytápění – máme k dispozici.

Chcete se zbavit nepříjemných slídilů a čumilů narušující Vaše soukromí – máme k dispozici.

Fólie z ulice namodralá? Zelená? Bronzová? Kouřová nebo snad uhlová barva – máme k dispozici.

Jednoduše řečeno, v naší nabídce máme mnoho různých variant nejenom barev, ale i stupňů zastínění od té skutečně nejtmavší, až po fólie které ani na skle nerozpoznáte, ale které Vám dokáží snížit narůstající vedro v místnosti až o 88 %! Pro více informací o jednotlivých variací zabarvení a stupně zatmavení každé naší fólie – zde.

Důvod č. 9

Naše solární fólie jsou postaveny na nejenom osvědčených výrobních technologiích, ale jako málokterá konkurenční firma nabízíme i fólie, které jsou svou unikátní výrobou ojedinělé

Zaměstnanci vývojové laboratoře našich výrobních partnerů, vždy pozorně sledují nejnovější trend v oblasti výrobních technologií a je nutno poznamenat ten fakt, že za posledních 10 let, naše výrobní linky vždy jako první nabídli nový produkt, nové technologie.

U fólií INFRASOL máte vždy tu jistotu, že jde o produkt, který je skutečně a bez nadsázky nejvyspělejší jak výkonem tak i kvalitou! Více informací o technologii výroby – zde.

Na střešním okně je těžké zabránit průchodu tepla během léta, kdy Vaše snaha vyústí jen v kýč eliminující denní světlo

Zoufalství zadržet průchod vedra skrze střešní okna nás někdy přivede k radikálnímu řešení…

Majitelé střešních oken mají zkušenosti s nárůstem tepla v létě ale fólie I-SOL 70 XT jim sníží průchod IR tepla o 88 %!

…ale i v tomto případě, si jeden z nejzkušenějších lepičů v Praze Petr Benda z firmy Okenní fólie Benda uměl poradit… a výsledek? porovnejte sami… a snížení průchodu IR tepla? Neuvěřitelných 88 % a to je během pařáků v létě už sakra znát!

Důvod č. 10

Záruka profesionální instalace

Rozhodnete-li se pro instalaci našich folií INFRASOL na okna svého auta, domu, bytu, nebo i komerční budovy, získáte fólie té nejvyšší kvality podpořenou nejsolidnějšími zárukami v našem oboru.

Zároveň máte i záruku toho, že instalace fólie provádí certifikovaný lepič s mnoholetými zkušenostmi v lepení fólií INFRASOL.

Každý z našich dealerů je řádně vyškolen pro práci s fóliemi INFRASOL tak, aby celková instalace fólií byla k Vaší plné spokojenosti!

A navíc, pokud Vám bude instalaci našich fólií provádět jeden z našich partnerů, kteří jsou také členy pečlivě vybranné společnosti INFRASOL „Zlatý Štít Kvality“, kde pouze ti nejlepší v regionu mají toto osvědčení, zaručujeme Vám spokojenost v plnném rozsahu! (Více o programu „Zlatý Štít Kvality“)

A to, Vám garantujeme!

Každý z našich Certifikovaných partnerů oprávněných k instalaci fólií INFRASOL obdržel Certifikát o proškolení

Každý z našich partnerů, kteří instalují naše folie INFRASOL, byl řádně vyškolen a obdržel náš Certifikát o zaškolení. Pouze lepiči, kteří tento certifikát obdrželi, jsou oprávněni instalovat naše fólie v České republice.

Každý z našich Certifikovaných partnerů oprávněných k instalaci fólií INFRASOL obdržel Certifikát o proškolení

Každý z našich partnerů, kteří instalují naše folie INFRASOL, byl řádně vyškolen a obdržel náš Certifikát o zaškolení. Pouze lepiči, kteří tento certifikát obdrželi, jsou oprávněni instalovat naše fólie v České republice.

Důvod č. 10

Záruka profesionální instalace

Rozhodnete-li se pro instalaci našich folií INFRASOL na okna svého auta, domu, bytu, nebo i komerční budovy, získáte fólie té nejvyšší kvality podpořenou nejsolidnějšími zárukami v našem oboru.

Zároveň máte i záruku toho, že instalace fólie provádí certifikovaný lepič s mnoholetými zkušenostmi v lepení fólií INFRASOL.

Každý z našich dealerů je řádně vyškolen pro práci s fóliemi INFRASOL tak, aby celková instalace fólií byla k Vaší plné spokojenosti!

A navíc, pokud Vám bude instalaci našich fólií provádět jeden z našich partnerů, kteří jsou také členy pečlivě vybrané společnosti INFRASOL „Zlatý Štít Kvality“, kde pouze ti nejlepší v regionu mají toto osvědčení, zaručujeme Vám spokojenost v plném rozsahu! (Více o programu „Zlatý Štít Kvality“)

A to, Vám garantujeme!