+420 778 529 710 info@infrasol.cz
Infrasol Fólie – jasná volba kvality pro solární, termální, bezpečnostní, privátní, autofólie a fólie na ochranu laku
O NÁS

AUTO FÓLIE

FÓLIE NA BUDOVY

FÓLIE NA KAROSERIE

PRO PARTNERY

PRO HOSTY

KONTAKT

Solární Fólie
Termální Fólie
Bezpečnostní Fólie
Privátní Fólie
Proč Infrasol

Proti Krádeži

Ochrana života

Veřejné Nepokoje

Katastrofy

Exploze

Galerie

Bezpečnostní fólie Infrasol jako spolehlivá ochrana lidí a majetku během veřejných nepokojů a terorismu
Infrasol bezpečnostní fólie nabízí spolehlivou ochranu během davových nepokojů, nebo teroristických útoků

INFRASOL bezpečnostní fólie nabízí spolehlivou ochranu během davových nepokojů, nebo teroristických útoků

Skoro každý den, nás sociální sítě a média informují o neuvěřitelném chování jednotlivců, skupin, a různých komunit, které jako formu nesouhlasu volí násilí vůči svému okolí. Vlna terorismu, nebo masových nepokojů, se většinou zvedne rychle a nepředvídatelně. Proto je důležité, předem připravit maximální ochranu osob i majetku před možnou újmou, která během těchto situací často vznikne

Folie na okna budov (folie na sklo) nebo též známé jako okenní fólie, najdete i na našem novém webu, kde jsou informace prezentovány i audiovizuální formou.

Na webu naleznete také stránky bezpečnostní folie a ochranné folie na sklo.

Ochrana před násilím

Masové řádění a vandalizmus přichází často do našeho života bez varování. Nelze se tomu vyhnout, ani se před tím schovat. Lze se proti tomu ale chránit.

S použitím tvrzené bezpečnostní fólie INFRASOL, bude Váš život a majetek skutečně ochráněn na nejvyšší úrovni, na které v dnešní době může být.

Jen pro představu, jedna reálie z nedávné doby. Ve Francii panovaly nepokoje a protesty proti rostoucím cenám pohonných hmot a bydlení, kdy rozzuřené davy francouzských občanů bojovaly za odstoupení prezidenta Macrona. Podobné masové akce nikdy nezůstanou bez následků, a tak celý svět mohl vidět záběry poničených objektů a rozbitých výloh, nemluvě o zraněných civilistech a policistech.

Ano, nejsme schopni upokojit rozlícený dav. Umíme ale zabezpečit Váš objekt právě proti podobným akcím. Proč se tedy muset stresovat při blížícím se konfliktu, když si můžete pořídit naše bezpečností fólie, které Vám pomohou minimalizovat škody, a tím získat tolik potřebný pocit klidu a jistoty, který je v podobných situacích klíčový.

Když nájezdy vandalů během civilních nepokojích ustanou, mnohé obchody, které jsou ochráněny bezpečnostní fólií vyváznou s minimální ztrátou…

Mitadango, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

I když se někdy vandalům během demonstrací podaří rozbít výkladní skříň obchodu, pevná a houževnatá struktura bezpečnostní fólie, je mnohdy odradí od zdlouhavých pokusů o volný a bezstarostný průnik, jako by tomu bylo u běžného skla.

Mitadango, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons